Categories: drukarnia, skanowanie

Skanowanie Poznań

Istnieje w Poznaniu wiele punktów kserograficznych, nie ma natomiast w naszym mieście szerokiej oferty profesjonalnego i taniego skanowania dokumentów. Nasza oferta (skanowanie Poznań) skierowana jest tak do profesjonalistów (w tym graficy, architekci oraz wszystkie przedsiębiorstwa operujące dużymi zbiorami dokumentów), jak i do osób prywatnych. Usługi wykonujemy blisko Ciebie, w samym sercu Poznania. Nie musisz martwić się o czas, koszty i odległość.

Czas i dostępność

Nie istnieją oczywiście żadne ograniczenia w ilości skanowanych dokumentów. Proces odbywa się szybko, w przypadku skanowania szczególnie obszernych materiałów pozwala to na znaczną oszczędność czasu własnych pracowników lub czasu prywatnego. Niska cena usługi (zwłaszcza w porównaniu ze skanerami nieprofesjonalnymi) sprawia, że oferta skanowania jest korzystna nie tylko dla przedsiębiorstw, ale także dla studentów, uczniów, nauczycieli i innych osób prywatnych.

Profesjonalizm i różnorodność zastosowań

Niewiele osób dysponuje możliwością skanowania dokumentów w dużych lub nietypowych formatach lub wykonywania skanów trudnych technicznie. Skanowanie Poznań to unikalna na rynku lokalnym możliwość reprodukcji dokumentów nietypowych. Przynależą tu przede wszystkim dokumentacja techniczna oraz projekty architektoniczne, w tym wielkoformatowe. Do innych materiałów, które skanowane mogą być tylko w sposób profesjonalny należą też materiały graficzne, takie jak rysunki, plakaty, a nawet delikatne akwarele czy obrazy wykonane w innych technikach.

Dbałość o dokumenty

Skanowanie w domu lub we własnej firmie wiąże się często z uszkodzeniem delikatnych materiałów (rozerwania, zabrudzenia itp.). Profesjonalne skanowanie dokumentów umożliwia natomiast ich pełne zabezpieczenie – tak ze względu na doświadczenie pracowników, jak i ze względu na profesjonalne, wielofunkcyjne urządzenia do skanowania, którymi dysponujemy. Dotyczy to tak wartościowej materialnie dokumentacji przedsiębiorstwa, jak i cennych materiałów osobistych (zdjęcia rodzinne, stare pamiętniki, stare zeszyty szkolne itp.).